Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri 444 8 649 Express Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat ile eşyaların bir şehirden başka bir şehre taşınması sırasında sunulan hizmete şehirlerarası nakliyat adı verilmektedir. Bu nakliyat hizmetinin kusursuz olarak verilmesi önemlidir. Firmamız, Türkiye’nin her köşesine nakliye hizmetini kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası ev ve ofis taşımacılığı da şehirlerarası nakliye hizmetidir. Şehirlerarası nakliyat bu hizmet profesyonellerden alınmalıdır. Firmamız, bünyesinde uzman personelin bulunduğu, özel olarak tasarlanmış nakliye araçları ile hizmet veren önemli bir şirkettir. Şehirlerarası nakliyat hizmetinden yararlanırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Öncelikle firmanın kullandığı araçların kiralık mı yoksa firmanın mı olduğu araştırılmalıdır. Çünkü kiralık araçların donanımlarının kusursuz olmaması mümkündür. Bir başka dikkat edilecek husus, personelin mevsimlik mi yoksa daimi çalışan mı olduğu sorgulanmalıdır. Mevsimlik personelin nakliye konusunda uzman olması mümkün değildir. Oysa daimi personelin bu konuda eğitimli olmaları muhtemeldir.

şehirler arası nakliyat hizmetleri

Şehirlerarası nakliyat hizmetini sunan firmamızda mevsimlik çalışan bulmak söz konusu değildir. Personel daimidir ve nakliye hizmeti için özel olarak eğitim almıştır. Bu sayede tüm nakliye işlemleri kusursuz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız, Şehirlerarası nakliyat asansörlü taşımacık hizmeti vermektedir. Bu hizmet, eşyaların hasar görmeden nakledilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle gerek şehir içi gerekse şehirlerarası nakliye hizmeti alırken firmanın asansörlü taşımacılık yapıp yapmadığı kontrol edilmelidir. Nakliye için tercih edilen firmanın referansları olmalıdır. Bu referanslar incelenmeli, nakliye firmasının hizmet kalitesi böylece sorgulanmalıdır. Şehirlerarası nakliyat ayrıca nakliye firmasının eşyaların tamamını ambalajlamalı ve kolilemelidir. Firmanın bu işlemi büyük bir titizlik içinde yapması gereklidir.

Haftalık İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya Seferleri

Nakliye hizmeti alman önce tüm eşyaların siğortalatırılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede herhangi bir hasar meydana geldiğinde eşyanın tazmin edilmesi söz konusu olmaktadır. Sigortanın eşyaların korunmasını sağladığı bilinmelidir. Şehirlerarası nakliyat firmamız, ekonomik çözümler sunmaktadır. Ancak sektörde çok uygun fiyata nakliye hizmeti veren firmalar vardır. Bu firmaların sunduğu hizmetin kalitesi sorgulanmalıdır. Bir hizmetin belli bir alt sınırı vardır. Bu sınır aşıldığında hizmet kalitesinde önemli ölçüde düşüş görülmektedir. Çünkü fiyat çok az olduğunda ya nakliye araçlarında ya da personelde bir kusur vardır. Şehirlerarası nakliyat bu nedenle çok ucuz fiyata hizmet veren değil, firmamız gibi özel donanımlı araçlar ve profesyonel personel ile hizmet veren nakliye firmaları ile irtibat kurulmalıdır.