Evden Eve Nakliyat denilince akla ilk gelen Express Nakliyat güvenilir, dürüst, samimi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına devam etmektedir. Express Evden Eve Nakliyat ailesi olarak günümüz teknoloji imkânlarını kullanarak gitgide İstanbul’da büyük bir firma haline gelmekteyiz. Express Evden Eve Nakliyat sektörün ihtiyaçlarını ve kriterlerini tamamen yerine getirerek Türkiye’mizin geneline hizmet vermektedir.

kurumsal nakliyat firmaları

Siz değerli müşterilerimize söz verilen zamanda kaliteli hizmet ve uygun fiyatla kendimize ilke edindiğimiz bu yolda sizlerin güvenini kazanarak çalışmalarımızı devam etmekteyiz. Saygı, sevgi, dürüstlük, güvenilir, garanti, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak en büyük hedefimizdir.

Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılık, Dershane ve Okul Taşımacılığı, Hastane Taşımacılığı, Banka Taşımacılığı ve diğer Kurumsal Nakliyat hizmetlerinde yer almaktayız. Tamamen bizi başarıya götüren bütünleyici bir yapının beraberinde getirdiği saygınlık, dürüstlük ve uzman kadromuzla evden eve nakliyat markası olmak hedefimizdir. Express Evden Eve Nakliyat olarak çalışmalarımızı sözde değil yaptıklarımızla sizlerin güvenini kazanarak sizlere her zaman hizmet vermeyi kendimize bir borç biliriz.