İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat firmamız, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile ev taşırken eşyaların hasarsız bir şekilde nakledilmesini sağlamaktadır. Eşyaların bir yerden bir başka yere taşınması normalde zahmetli bir işlemdir. Geçmiş dönemlerde bu hizmetin bir hafta gibi bir sürede tamamlanabildiği bilinen bir gerçektir. Oysa günümüzde gerek bu iş için özel olarak tasarlanmış araçlar, gerek uzman personel, gerekse firmaların gelişmiş altyapısı, evden eve nakliye hizmetinin bir iş gününde tamamlanmasını sağlamaktadır. İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat, eşyaları güvenli bir şekilde taşırken zaman kaybını da önlemektedir. İzmir’in her ilçesine ve semtine evden eve nakliye hizmetini sunan firmamız, uzman personeli sayesinde tüm ev eşyalarını hatasız ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir.

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmamız, İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti sunarken en değerli eşyaları da özel olarak ambalajlamakta. Bu sayede hasara uğramasını engellemektedir. Özenli taşımaya rağmen eşyalara gelebilecek en küçük bir hasar, yapılacak nakliye sözleşmesi ile sigorta kapsamında tazmin edilmektedir. Bu anlamda tüm eşyalar huzurlu bir şekilde firmamıza teslim edilebilmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti ile tüm eşyaların nakledilmesi kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca nakliye işlemleri sırasında zaman kaybı da ortadan kalkmaktadır. Nakliye hizmeti verilmeden önce eşyaların bulunduğu yerde inceleme yapılmaktadır. İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat bu sırada nakliye fiyatı ve nakliyenin günü belirlendikten sonra sözleşme yapılmaktadır. Bu işlemlerin yapılmasının ardından belirtilen gün ve saatte eşyalara uygun araçla gelinmekte, nakliye işlemi için eşyaların taşınmasına başlanmaktadır. Arzu edilirse işlem başlanmadan tüm eşyalar için sigorta yaptırılabilmektedir.

İzmir evden eve nakliyat nakliye sırasında meydana gelebilecek tüm aksilikler müşteri ile paylaşılmaktadır. Eşyanın yanında gidemeyen müşterilerin takip sisteminden yararlanmasını sağlayan firmamız, bu sayede adım adım eşyaların nerede olduğunun öğrenilmesini sağlamaktadır. Evden eve nakliyat, eşyaların indirildiği ya da taşınacağı yerin yüksek olması, binada asansör bulunmaması durumunda asansör sistemi kurmakta, böylece ne kadar ağır olursa olsun tüm eşyaları kısa süre içinde yenine yerleştirmektedir. İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetinde eşyaların sigortalatılması tamamen isteğe bağlı bir durumdur. Bunun için müşteriye herhangi bir zorlama yapılmamakta, sadece öneride bulunulmaktadır. Sigortanın aksilik durumunda eşyanın bedelini ödeyeceği unutulmamalıdır.