Evden Eve Nakliyat İstanbul Ev taşıma işlemi çoğu zaman can sıkıcı bir hale alır ancak evden eve nakliyat İstanbul firması olarak bu sıkıcı olarak görünen işlem, kısa süre içinde uzman personelle gerçekleştirilmektedir. Günümüzde ev eşyalarının bir başka adrese taşınması için en doğru yöntem evden eve nakliyat firmalarından hizmet almaktır. Özellikle firmamız, evden eve nakliyat işlemini uzman personelin yanı sıra özel olarak tasarlanmış araçlarla ve güçlü teknik altyapısı ile gerçekleştirmektedir. Evden eve nakliyat eşya nakliyesi, özenli ve hassas bir şekilde yapılmalıdır. Hizmetin kusursuz olarak yerine getirilebilmesi için deneyimli ve eğitimli personelle donanımlı araçlar gereklidir. Şehirlerarası evden eve nakliyat eşyalar ancak bu sayede yeni yerlerine hasarsız olarak ulaştırılabilmektedir. Firmamız, personeline evden eve nakliye hizmetini sunarken nasıl davranmaları gerektiği konusunda hizmet içi eğitim vermektedir. Bu sayede hizmet kalitesi en üst seviyede olmaktadır.

evden eve nakliyat firmaları

Evden eve nakliyat İstanbul firmamız, ev ve ofis eşyalarının taşınma işlemini hem güvenli hem de sigortalı olarak taşımaktadır. Firmamız, eşyaları eski yerden alıp yeni yerde gerekli olan tüm bölümlere kurmaktadır. Mekanda canlı hayvanların olması durumunda ise özel bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Evden eve nakliyat için genellikle hafta içi önerilmektedir. Evden Eve Nakliyat İstanbul En uygun gün de eğer özel bir durum yoksa Salı, Çarşamba ve Perşembe günü en doğru günlerdir. Hafta sonları genel olarak yoğunluk vardır. Bu nedenle hafta ortası tavsiye edilmektedir. Ancak özel durum olduğunda firmamız hafta sonu da evden eve nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye firması için oda sayısı önemlidir. Bu nedenle firmamızla paylaşılması tavsiye edilmektedir. Bu sayede eşyanın ne kadar yer kaplayabileceği, nakliye esnasında ne büyüklükte bir akaç kullanılacağı, kaç kişilik nakliye personelinin olması gerektiği gibi bilgiler gözden geçirilebilmektedir.

Evden eve nakliye hizmetinin maliyeti şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki farklı şekildedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetinde başta yakıt gideri olmak üzere giderler çok daha fazladır. Ayrıca İstanbul içinde de farklı fiyatlar olması söz konusudur. Örneğin evden eve nakliyat İstanbul hizmetinde Tuzla ile Silivri arasındaki fiyatla yakın mesafeler arasındaki fiyatlar farklıdır. Net fiyatlarla ilgili firmamızla iletişime geçilip bilgi alınabilmektedir .